0 Krepšelis
Patalpinta krepšelyje
  Jūs turite prekes krepšelyje
  Jūs turite 1 prekę krepšelyje
  Viso
  Toliau Tęsti apsipirkinėjimą
  But’ti – daugiau nei buteliukas, tai – gyvenimo būdas.
  Pasaulyje, kuriame stilius įgauna didesnį vaidmenį nei vien tik graži apranga, savo ribas plėsti privalome ir mes. Drauge, but’ti buteliukais, praturtiname mados sąvoką suteikdami jai atsakingumo vaidmenį. Ar ir Tau pabodo, vaikštinėjant gražiausiais Lietuvos miškais trypčioti ant išmestų plastikinių buteliukų? Nuvykus prie jūros, vietoje į krantą išmetamo gintaro, rasti plastiko liekanas?

  But’ti – dizainerių kurtas mados aksesuaras tapsiantis priešnuodžiu pigiems, pasaulį teršiantiems plastikiniams buteliukams. Kurkime gražesnį pasaulį stilingu būdu. Kai kitą kartą gurkšnosite kavą, kuri bus tobulos temperatūros ištisas 12 val. (tiek laiko buteliukas gėrimus išlaikys karštais), Jūsų rankose puikuosis ne tik išskirtinė stiliaus detalė, bet ir stiprus pareiškimas – aš nesu abėjingas. Vaisių kokteilis, kurį pasigaminsite ryte, paliktas automobilyje net kaitros metu, saugiai lauks Jūsų darbo pabaigos ir bus puikus užkandis, neleidžiantis padauginti maisto vakarienės metu (gėrimai šaltais buteliuke išlieka iki 24 val.).

  Svarbiausia but’ti istorijos dalis esi TU, todėl dedame visas pastangas, kad Tavo istorija su but’ti būtų nepamirštama – atsakysime į visus Tau rūpimus klausimus, siuntas visuomet pristatysime laiku bei visą parą lauksime Tavo selfie ir būtinai atsiųsime savąjį.

  Užsisakyk but’ti ir vandenį gerk stilingai!