Kalėdinė pakuotė - viskas apgalvota

Pirmas įspūdis - pakuotė!

Sakoma, jog žmogų sutiksi pagal išvaizdą, palydėsi pagal protą. Nustebsite, bet pastebėjome, jog panašus požiūris galioja ir su dovanomis. Pirmas įspūdis labai teigiamai nuteikia gavėją, na o ir pačiam yra gerokai maloniau įteikti puikiai atrodančią dovaną. Tad but’ti komanda suko galvas, kaip palengvinti Jums dovanojimo procesą išlaikant tobulą įvaizdį

Viskas ko reikia tobulai dovanai - vienu paspaudimu

Suprantame, jog nemalonumą kelia brangūs pakavimo popieriai ir laikas, sugaištas stengiantis prekės dežutę paversti kalėdišku meno kūriniu. Spresdami šią problemą sukūrėme BUT’TI KALĖDINIŲ PAKUOČIŲ LINIJĄ- VISKAS APGALVOTA. Juk pagalvojate, kaip būtų nuostabu, jei pirkdami kalėdinę dovaną, kartu gautumėte visus būtinus reikmenis dežutės pakavimui. Tad KALĖDINIU LAIKOTARPIU įsigydami but’ti gertuvę ir internetinėje svetainėje pažymėję, jog tai yra dovana, pakuotėje rasite, pakuotės pakavimo priemones. 

 VISKAS APGALVOTA, taiko į klientą, kuris kaip ir mūsų naujosios kolekcijos, siekia atskleisti kiekvieno žmogaus individualias savybes, tad visos pakuotės yra priktaikytos prie individualaus buteliuko. Viskas apgalvota ir suderinta, nuo dežutės įpakavimo iki galutinės prekės, stilius ir praktiškumas, svarbiausios but’ti savybės, pasižyminčios kiekviename žingsnyje. Apgalvojome ir tai, jog išpakavus dovaną Jums nereikės išmesti popieriaus, pakuotę galės būti panaudota ir ateityje.  Nuostabu? Stengiames dėl Jūsų, tad įsigykite viską, ko gali prireikti, vieno pirkimo metu.

 

 ŽIŪRĖTI CATWALK IR MARBLE BUTELIUKŲ KOLEKCIJAS