Nuo šiol buteliukas - Tavo stiliaus detalė

But'ti - daugiau nei buteliukas. Tai dizainerių kurtas mados aksesuaras tapsiantis priešnuodžiu pigiems, pasaulį teršiantiems plastikiniams buteliukams. Nuo šiandien kava, kurią pasidarei ryte, bus TOBULOS temperatūros net grįžus namo (gėrimai gertuvėje karštais išliks 12h, o puodelyje iki 4h.), o sveikuoliškos sultys per kaitrą paliktos mašinoje nesušils nė laipsniu (gėrimai šaltais išliks 24h).

Tačiau but'ti neapsistoja ties produktu. Svarbiausias dalyvis šioje istorijoje esi TU, todėl dedame visas pastangas, kad Tavo istorija su but'ti būtų nepamirštama - atsakysime į visus Tau rūpimus klausimus, siuntas visada pristatysime laiku bei visą parą lauksime Tavo selfio ir būtinai atsiųsime savąji.

Malonu susipažinti!
Gabrielė

Įvaizdis, įdomiausios marketingo idėjos ir klientų aptarnavimas- sferos, kurias padėjo užauginti But'ti.

Jei įdomu plačiau sužinoti apie produktą, o gal turi su brand'ingu susijusių klausimų-

Aš visuomet pasiruošusi pokalbiui- +37061113435

Antanėlis

Apie verslą nuo A iki Z, optimaliausias strategijas ir netikėčiausias idėjas, tai mintys, kurios niekuomet netyla mano galvoje.

Jei norėtums sužinoti su kuo susidūrė But'ti, o gal svajoji apie savo e.shopą, paskambiunk +37068969205

Ričardas

Kruopštumas, atsakingumas ir koncentracija, tik tokį mane sutiksite darbe.

Esu atsakingas už siuntas, kurios pasiekia jus. Apžiūriu kiekvieną buteliuką ir su meile atiduodu kurjeriui. įdomu plačiau sužinoti kaip pakuojamos siuntos- paskambink +37061125222