ŠIANDIEN perkant bet kurią gertuvę 5€ vertės maišelis dovanų.
0 Krepšelis
Patalpinta krepšelyje
  Jūs turite prekes krepšelyje
  Jūs turite 1 prekę krepšelyje
  Viso
  Toliau Tęsti apsipirkinėjimą
  • Kam galėsiu naudoti savąjį butti?

  Butti buteliukai bet kurio gėrimo temperatūrą išlaiko tiek šiltą, tiek šaltą. Įsipilk vandens, smoothie ar bet kurį kitą gėrimą ir buteliuke šaltu jis išliks 24 valandas. Arbata, kava, karštas šokoladas ar bet kuris kitas karštas gėrimas buteliuke išlaikys savo šilumą 12 valandų. Karštus gėrimus į buteliuką pilkite kruopščiai ir atsargiai - išsiliejęs skystis gali nudeginti. Prieš kiekvieną naudojimą įsitikinkite jog buteliuko kamštelis yra tvirtai uždarytas.

  Į buteliuką taip pat galite pilti ir gazuotus gėrimus kaip soda, cola ar alus. Naudojant gertuvę su gazuotais gėrimais - venkite veltui kratyti buteliuką bei kamštelį atsukite iš lėto.

  Galimybės - neribotos. Kaip butti naudoji Tu? Įkelk nuotrauką į soc. tinklus ir žymėk #manobutti !

  • Ar galiu buteliuką laikyti šaldytuve?

  Butti gėrimus šaltais išlaiko 24 valandas - todėl nėra tikslo jį laikyti šaldytuve. Buteliuko laikymas šaldytuve gali pažeisti jo vaakumą.

  • Kaip turėčiau prižiūrėti/valyti savo buteliuką?

  Butti buteliukų plauti indaplovėje NEGALIMA.

  Buteliukus plaukite naudojant paprasčiausią muilo ir karšto vandens mikstūrą. Rekomenduojame plauti buteliuką po kiekvieno panaudojimo, o džiovinant butti visada nuimkite kamštelį.

  Po plovimo rekomenduojame nuėmus kamštelį buteliuką pastatyti aukštyn kojomis ir kurį laiką palaikyti. Tokiu būdu buteliukas išliks toks pat nuostabus, koks buvo dieną, kai jį gavai.

  • Ar turėsite buteliukų iš senųjų kolekcijų?

  Visą dėmesį sutelkiame naujų dizainų kūrimui - juk pokyčių norisi visuomet! Kol kas nesame numatę grąžinti senųjų kolekcijų (taip kiekvienam buteliukui suteiksime dar daugiau vertės, juk nesinori mieste matyti tūkstančių tokių pat buteliukų!)

  • Iš ko pagaminti butti buteliukai?  

  Buteliukai yra gaminami iš aukštos kokybės, 18/8 nerūdijančio plieno. Priešingai nei plastikiniai buteliukai, butti yra be BPA ar toksinų, todėl gerti iš butti yra sveikiau nei gerti iš plastikinių buteliukų.

  • Koks yra buteliuko svoris?

  500 ml. talpos buteliuko svoris yra 320g.

  • Ar galiu turėti buteliuką skrendant lėktuvu?

  Oro uostuose drąsiai neškitės savo butti - tik nepamirškite, buteliukas turi būti tuščias!

  • Kur butti gamina buteliukus?

  Butti buteliukų dizainus kruopščiai ruošiame Lietuvoje, o buteliukus atsakingai gaminame gamykloje Kinijoje.

  • Ar lieka skonis ir kvapas?

  Tinkamai prižiūrint buteliuką (taip, kaip nurodyta viršutiniuose punktuose) kvapas neįsigeria - būkite tuo tikri! 

  • Kaip vyksta pristatymas? Per kiek laiko gausiu siuntą?

  Po apmokėjimo visi užsakymai išsiunčiami ne ilgiau kaip per 1 d.d. Užsakymai, pateikti iki 11 val. ryto išsiunčiami tą pačią dieną. 

  Lietuvos paštu. Išsiuntus atsiųsime Jums siuntos kodą, kuriuo galite sekti savo siuntinį post.lt sistemoje. Įprastai siunta atkeliauja į jūsų paštą per 2-3 d.d. Pašto darbuotojas siuntą pristatys Jums iki durų (jei neras Jūsų namuose, pakuotę reikės atsiimti iš artimiausio pašto skyriaus)

  KAINA - 1,97  (1-2 buteliukai), 3,99 (3-4 buteliukai), 4,99 (5 ir daugiau buteliukų)

  Venipak kurjeriais. Išsiuntus atsiųsime Jums siuntos kodą, kuriuo galite sekto savo siuntinį venipak.lt sistemoje. Siunta atkeliauja tiesiai iki Jūsų durų per 1-2 darbo dienas. Kurjeris, prieš įteikiant siuntą susisieks su Jumis telefonu.

  KAINA - 2,99 (1-2 buteliukai), 4,49 (3-4 buteliukai), 5,49 (5 ir daugiau buteliukų)

    

  Neradai atsakymo į savo klausimą? Parašyk mum užpildydamas formą apačioje ir mes kaip mat atsakysime!