but'ti atradimai

Siekdami but’ti klientui suteikti ne tik kokybišką bei stilingą prekę, bet ir artimą ir nuoširdų ryšį, panašu, jog keliaujame vieningos ir stiprios bendruomenės link. Ateities perspektyvose but’ti matome daugiau nei tik prekinį ženklą, tai stilingų ir kūrybingų aktyvistų namai. But’ti klientai demonstruoja poreikį atskleisti individualias savo savybes, išsiskirti iš minios ir drąsiai žengti naujovių link. Tą patį darome ir mes, tad savo erdvėje subūrėme jaunus ir talentingus Lietuvos dizainerius, kurie supranta mūsų reprezentuojamas vertybes, siekia palaikyti artimą ryšį su klientais ir yra “crazy” įdėjų šalininkai. Kai viduje jauti, kad savas požiūris į gyvenima ima skirtis nuo aplinkinių, norisi tai išreikšti ir vizualiai, bet susikurti spintą/įvaizdį naujai gali būti kiek sudėtinga. Kuriamoje But’ti erdvėje dizaineriai padės atsakyti į visus rūpimus įvaizdžio klausimus, rasti aksesuarus bei drabužius, kurie atitiks Jūsų charakterį. Stengsimes atitolinti klientą nuo masiškai kuriamų daiktų ir priartinti prie savojo Aš realizavimo.
Sakot, užmojai nemaži? Tikrai taip, bet iššūkių mes nebijome! Didelius reikalavimus keliame sau, todėl atidžiai analizuojame ir atrenkame brand’us, kuriuos įsileidžiame į savo namus, kad mūsų klientai galėtų jaustis saugiai ir užtikrintai, rinkdamiesi produkciją. 
 Kviečiame susipažinti su But’ti atradimais. Apžvelgti daiktus, kurie yra daugiau nei tik daiktai. Juose slypi dizainerių patirtis ir istorija. Kiekviena prekė kruopščiai kurta Jums. Tad skirkite laiko Sau, atsipalaiduokite ir pasinerkite į šią kelionę kartu!
P.S. Nepamirškite, jog tobulėjame mokydamiesi, tad padėkite mums tai daryti. Rašykite savo pastebėjimus, patarimus. Tapkite mūsų bendruomenės dalimi!