AR MAN PRADĖTI VARTOTI SĄMONINGAI?

Atsakymas tik vienas- TAIP. Juk nori keliauti drauge su didžiausiu pasaulio- atsakingo vartojimo- judėjimu. Užuot teršdamas save mintimis “ko man dar reikia” Tu galėsi daugiau dėmesio skirti savo vidinės gerovės palaikymui, santykiams, tobulėjimui ir prasmingiems užsiėmimas.

O dabar metas išsirinkti su kuo Tau šioje kelionėje pakeliui.

  1.  Termosas ar įprasta gertuvė?

  • But’ti termosinė gertuvė

But’ti gaminama iš dvisluoksnio nerūdijančio 18/8 maistinės paskirties plieno, tai leidžia išlaikyti gėrimus  karštais 12 valandų/ šaltais 24 valandas. 
But’ti svoris- kiek lengvesnis už Iphone Plus size telefoną. Nepripildytas gėrimu sveria apie 750g.  
But’ti įprasta gertuvės talpa- 500ml.
But’ti gertuvių kainos prasideda nuo 19,99eu iki 29,99 eu.

  • Kita guminė, plastikinė, silikoninė gertuvė

Palaiko aplinkos temperatūros gėrimą.
Svoris gali siekti vos kelis šimtus gramų, yra lengvos. Dažnai guminė gertuvė, tuščia, gali susilankstyti.
Dydis dažnai siekia iki 750ml.
Gertuvės kaina gali svyruoti nuo kėlių eurų iki 15,99eu (tokią brangiausią pavyko aptikti lietuviškuose puslapiuose ;) )

   2.   Priežiūra ir nešiojimas. 
  • But’ti gertuvės NEGALIMA plauti indaplovėje.
Buteliukai padengti skirtingais dizainais kurių esminis skirtumas- sudėtis. Išoriniai veiksniai, tokie kaip kritimas, braižymas aštriais daiktais, indaplovės plovimas gadina buteliuko išorę. Žinoma, nereikėtų išsigąsti net jei ir išplautumėte indaplovėje, esminės termosinės savybės nepakistų.
  • Kitas, specialiu dizainu nedengtas gertuves, galima plauti indaplovėje. 

  3. Buteliuko kamštelis ir atidarymas.

  • But’ti buteliukas turi platų kaklelį. 

Patogumas, jog galėsite pilti smoothie tirštus kokteilius, sriubas ar mesti ledukus vasarą. NETURI dozatoriaus funkcijos, kuri sulaikytų geriamą vandenį ir būtų patogus atidarant burna. 

  • Kitos, įprastai sporto gertuvės turi burna atidaroma kamštelį, kurį galėtumėte atidaryti nenaudojant antrosios rankos. 

 

Dabar jau aiškiai žinai ko tikėtis iš But’ti ir kitų gertuvių. Gali sąmoningai priimti sprendimą, tad SVEIKINU, būtent nuo to ir prasideda Tavo atsakinga kelionė. Ačiū, kad renkiesi šį kelią su manimi ar bet kuriuo kitu buteliuku. 💕