but'ti aš esu tiek pat, kiek but'ti esi Tu.

Susipažink su komanda, kuri pakvies Tave į gyvenimo būdo žaidimą - but’ti. Čia dalinsimės įvairiomis istorijomis iš kasdienio mūsų gyvenimo ir nestandartiniais požiūriais į jas, įžvelgsime, kaip vietoje nesustojančių minčių pasinerti į kūrybos flow'ą ir diskutuosime apie tai, kas yra sąmoningas vartojimas.

Neabejok nė sekundės - su Tavimi būsim tokie atviri, kokie atviri esame vienas su kitu. 

Malonu susipažinti!
Gabrielė, įvaizdis

Jau kuris laikas nori sudalyvauti reklaminėje kampanijoje? Susipažink su Gabriele. Kartu komunikuosite but'ti skleidžiamą žinutę, ieškosite geriausių kampų nuotraukoms ir filmuosite kasdienius savo nuotykius kelionėje į sąmoningesnį vartojimą. Ji kvies Tave į but'ti Open house vykstančius susitikimus, kuriuose žaisite savęs pažinimo žaidimus, kalbėsitės apie stilių ir madą. 

@gabrielė
Kotryna, jausmas

Tai mergina, kuri pamiršusi visas šablonines frazes kreipiasi į Tave, kaip į seną draugą ir pasidomi, "ar jau gavai savo siuntinį?". Migdydama savo jaunuosius auklėtinius, ji čiumpa telefoną ir patikrina neatsakytus laiškus. Kotryna pasirūpins, kad Tavasis siuntinys būtų išsiųstas kiek anksčiau, jei skubi įteikti dovaną iki gimtadienio, o pasitaikęs brokas atlygintas su kaupu. 

@kotryna
Antanas, vizija

Kalbėti apie tai, kaip turėtų atrodyti sąmoningas miestas Tau taip pat įdomu, kaip visą dieną įsitaisius lovoje žiūrėti "Draugus"? Susipažink su Antanu. Kartu tarsitės, kuria kryptimi turėtų keliauti but'ti, dėliosit naujo, sąmoningumą didinančio projekto strategiją ir įžvelgsit, kaip sustabdyti, rodos nesibaigiantį minčių stream'ą. 

@ANTANAS
Ričardas, kūnas

Ryte atsikėlęs jis pavedžioja šunį, šoka išsimaudyti į ežerą ir pradeda pakuoti užsakymą, kurį vakar vakare pateikei Tu. Išgėręs rytinės kavos puodelį, jis kruopščiai tikrina kiekvieną produktą, pakuoja jį į dėžutę, užklijuoja siuntimo lapą ir atiduoda draugu jau tapusiam kurjeriui. Jei butti_bottle Tau reikia čia ir dabar, jis mielai pasikvies į svečius ir vaišindamas mėgiama kava parodys, kaip dėžučių pakavimas gali virsti gyvenimą keičiančiu nuotykiu. 

P.S. Ričardo nuotraukos padaryti nespėjau, dar kol kas čia - B. Pitt'as.

Benediktas, vakarėlis

Jei klube prie Tavęs priėjęs vaikinas pradėjo pasakoti, kad dirba but'ti - vardo gali ir neklausti. Čia - Benediktas. Benediktas įprastai pabunda nuo skambučio, į kurį atsiliepęs jis išgirsta kiek pasimetusį kolegos balsą, prašantį problemos sprendimo čia ir dabar. Išklausęs, jis nuramina kolegą ir nepametęs žavinčio atsipalaidavimo imasi darbo. 

@benediktas