Ar gerai pažįsti savo antrąją pusę arba kaip Tu akimirksniu ją perpratai. 💚

Ar gerai pažįsti savo antrąją pusę arba kaip Tu akimirksniu ją perpratai. 💚

Kolekcionuok raides ir žiūrėk kokių savybių Tavo partneris ar TU turi. O tada išrinksim pačią TOBULIAUSIĄ Kalėdinę dovaną JAM/JAI! 

  1. Kaip elgiasi Tavo partneris per didelį giminių vakarėlį?

A. Intensyviai skaito naujienlaiškius ir gali įsijausti į karštą diskusiją su pagėrusiu dėde;

B. Aktyviai bendrauja su šeimos nariais, nuolatos šypsosi, laido smagius juokelius ir trykšta pastebima energija;

C. Nesistengia įsitraukti į visus pokalbius, tačiau mandagiai komunikuoja, jei kas užkalbina;

D. Kartais giminaičiams atrodo, kad tavo antra pusė arba kažko pavartojusi, arba yra ganėtini keista. Ji iš lėto nusišypso vyresnio dėdės juokeliui ir nejaučia jokios būtinybės atsakyti kitu juokeliu.

       2. Kai kyla judviejų konfliktas, Tavo antra pusė?

A. Ramiai išklauso Tavo argumentus, atsako būtent į juos, bet neypatingai reaguoja į Tavo emocijas;

B. Pradeda mosikuoti rankomis, gali pakelti toną arba netikėtai pravirkti. Gali būt, kad po barnio jautiesi kaltas Tu, nors priežastis buvo partneris;

C. Tu negali suprasti kaip partneris jaučiasi, jis nuleidžia akis ir, regis, užsirakina savyje;

D. Stebi tavo iškeltą sceną, pritaria tavo argumentams, bet Tu puikiai žinai, kad jis pasielgs taip, kaip jam bus naudinga.

         3. Prieš gulant į lovą, tu pakeli antakį ir prkandi apatinę lūpą, švelniai glostydama partnerio pilvą. tavo partneris į Tai?

A. išjungia klausomą podcast'ą, mielai atsako į Tavo kvietimą ir nebijo dominuoti;

B. Meta visus darbus, pamiršta išjungti šviesą ir mikliai bei entuziastingai imasi veiklos;

C. Kaip pasakysi! kaip ir lieki nesupratęs ar jis tikrai to nori, ai, bet kam jau rūpi;

D. Pirmiausia pagalvoja, kad ant pilvo nutupė musė, pabaido ją, jei Tu neprarandi vilties, gali būti, kad atsakys į Tavo kvietimą, bet tikrai nebus super aktyvus. Žodžiu, pirmas aukštas- tavo antros pusįs aukštas.

         4. Romantiškas savaitgalis Nidoje, atokiai nuo triukšmo, kur būsite tik Jūs yra tobulas Jūsų savaitgalis?

A. Žinoma, partneris pasirūpins dviračiais, šilta apranga. Patogia nakvyne ir sudaro likusį planiuką;

B. Pradeda chekinti kada Nidoj bus ant bangos ar pudra festivalis. bandys įtikinti Tave perkelti planus šiuo laiku, nu jei jau nepasiduosi, tai apskambins visus draugus, kad tik būtų veiklos;

C. Koks skirtumas kur žiūrėti Netflix naujausius serialius, žinoma, bandys perkalbėti, kad gal geriau pasiliekam namie;

D. Tikėsis, kad Tu prarasi norą, pasiūlys Tau susirasti kitą palydovą, nes palikti namus, nu misija neįmanoma.

      5. Kuris iš šių filmų partnerio favourit'as?

A. Kovotojų klubas;

B. Avengers, Emily in Paris;

C. Kuždesių sala. Detektyvai!

D. Melanholija.

        6.Tu atleki su nauju, dar niekur nematytu, nepatvirtintu sulčių receptu, kuris turi pataisyti bet kokią blogą savijautą, Tavo antra pusė:

A. Ok, greičiau sužinokim ar tai veiksminga;

B. KOKIA NESAMONĖ, bet žiauriai juokinga- geriam;

C. Iš kur sužinojai šitą receptą? Kas atliko veiksmingumo tyrimus? Kaip konkrečiai tai turėtų suveikti? Ar tai patvirtinta mokslinių tyrimų?;

D. Ar manai, kad tai tikrai veiksminga? Tuomet, pasitikėsiu Tavimi. 

  Na ar gerai pažįsti savo antrąją pusę? Patikrink kurių raidžių surinkai daugiausia ir atrask slapčiauias savo antrosios pusės arba SAVE savybes.  

(A. TIPO ŽMOGUS) Ar dažnai pagauni savo partnerį, prašantį pagrįsti Tavo veiklą “motyvu”. TAI NORMALU. Jų Gyvenimo moto: bet kokiu būdu pasieksiu savo tikslų, net jei nėra tikslo, aš jį sugalvosiu ir įgyvendinsiu. Ar pastebin, kad į susitikimą su partneriu skubi labiau nei su kitu žmogumi? Jis būtinai primins ir parodys savo nepasitenkinimą, jei sugalvosi pavėluoti. Todėl, kad šie žmonės be galo vertina laiką ir vėlavimas išgyvenamas, kaip “nepagarba”. Na ir žinomi, Tu pastebi, kad Tavo partneris būtinai pasivaržys dėl savo pozicijos su kita, ypatingai naujų žmonių, grupe. Leisk Jam, tai gyvybiškai svarbu, norint neprarasti pasitikėjimo savimi. JŲ STIPRYBĖ slypi: *daryme daug darbų vienu metu *situacijų lyderiavime*Vadyboje *dominavime *jie ieško laisvės *derybose. O dabar pasiruošk nuginkluoti antrąją pusę, jo pačio SILPNYBĖMIS *jei gyvenime užimsi dominuojančią padėtį *situacijose, kuriose nėra aiškaus plano *jausmingose, emocinėse situacijose *gyvenimo mažuose chaosuose.

(B. TIPO ŽMOGUS) Kartais iki negalėjimo susinervini, kai Tavo partneris viskam turi savo “chill out, viskas bus gerai” požiūrį. Patikėk, jis nesityčioja iš Tavęs, čia jo gynybinė ir apsauginė reakciją į gyvenimą, kuri padeda funkcionuoti sudėtingose situacijoje. Tai turi teigiamų pusių, tarkime, šie žmonės gerokai tolerantiškesni ktų nuomonei. Jie tikrai mėgiami aplinkinių. Ir bus labai kantrūs, jei kada sugalvosi pratrūkti prie jų. Leisk sau tai daryti, šis žmgus Tave emociškai nuramins. JŲ STIPRYBĖ slypi: *linksmume *emocijose *buvime tarp daug žmonių *iškalboje *nekontroliuojamose situacijose. O dabar pasiruošk nuginkluoti juos, jo pačio SILPNYBĖMIS *argumentavime *loginėse dituacijose *kantrybėje (šie žmonės labai nekantrūs) *jiems lengvai pabosta tas pats veiksmas ir sunku susikoncentruoti 

(C. TIPO ŽMOGUS) Būk visada laimingas, ‘išplaukęs”, be pagalo pozytyvus ir garantuotai priversi savo antrąją pusę Tavęs nemėgti- arba dievinti, juok priešingybės TRAUKIA. Jam svarbu žinoti kodėl būti laimingu, kada būti laimigu ir šiaip, džiaugsmas ir yra žinojimas. O emocijos yra silpnųjų bruožas. Tai žmonės, kuriuos veda racionalumas, tikslumas. JŲ STIPRYBĖ slypi: *taisyklių laikymasis *Argumentacija *Apgalvojimas *Detalizavimas *Kritiškas mąstymas *Kontrolė. O dabar pasiruošk nuginkluoti juos, jo pačio SILPNYBĖMIS *Socializacija *Komandoje užimti NE lyderio pozicija *Emocijų suvokimas *skepticisms *Visuomet matys stiklinę pusiau tuščią *intuicija *nestruktūruotas darbas. Tad jei bus gyvenime situacija, kur negalėsite sekti plano, TAI TU TAS LYDERIAUJANTIS VEDLYS, nes šio tipo žmogus- pasimes.  

(D. TIPO ŽMOGUS) Šiiiiis žmooogus lėėėtai ir neskuuubėdamas atsilieps į Tavo kvietimą. Atsisės ir išvis nustos ruoštis, jei pradėsite kažkur skubėti, jam tai nepakeliama. Žinoti kaip praleis dieną ir daryti tai įprasta tvarka yra tai ko šis žmogus siekia. Tavo antra pusė visuomet žino, kai jautiesi prastai ir puikiai moka paguosti. Visur aplinkui bando sukurti pozityvumą.  JŲ STIPRYBĖ slypi: *ramybėje *rutinoje *prisitaikyme *palaikyme *jausmuose. Tavo antra pusė visuomet, taip norės apie viską PASIŠNEKĖTI. Tačiau TU TURI ABSOLIUTŲ PRANAŠUMĄ: *gėdingose situacijose *darant veiklą, kuriai Jūs nepritariate *loginės argumentacijos dvikovoje, *stresinėse situacijose.