0 Krepšelis
Patalpinta krepšelyje
  Jūs turite prekes krepšelyje
  Jūs turite 1 prekę krepšelyje
  Viso
  Toliau Tęsti apsipirkinėjimą

  Naujienos

  Ką turite žinoti apie vandenį

  Ką turite žinoti apie vandenį

  Prasidėjus šiltajam vasaros sezonui, norint išsaugoti gerą savijautą ir sveiką išvaizdą, labai svarbu palaikyti pastovų vandens balansą organizme. Pakilus temperatūrai žmogaus organizmas išskiria daugiau skysčių nei šaltuoju laikotarpiu. Natūralu, jog to pasekoje, turime dažniau gurkšnoti vandenį.

  Ką turite žinoti apie vandenį:

  Vanduo organizmui yra reikalingas šalinti toksinams. Gerti vandenį reikėtų 30 minučių prieš valgį arba 60 minučių po valgio tam, kad nesusilpnintumėte skrandžio sulčių veikimo virškinimo metu.

  Eliminuokite nereikalingas kalorijas bei pridėtinius chemikalus iš savo vasaros gėrimų. Kokteilius saldinkite medumi, stevijos milteliais, kitomis saldiklių alternatyvomis. Pasinaudokite gamtos teikiamomis gėrybėmis- į vandens stiklinę įmeskite mėtos lapelius ir citrinos griežinėlius, įlašinkite apelsinų sulčių.
  Vanduo gali padėti kontroliuoti kalorijas. Daugelį metų dietininkai geria daug vandens kaip svorio mažinimo strategiją. Nors vanduo neturi jokio stebuklingo poveikio svorio netekimui, tačiau geriant daug vandens mažėja apetitas.
  Vanduo padeda energizuoti raumenis. Ląstelės, kurios neužtikrina pastovios skysčių ir elektrolitų pusiausvyros, gali pašalinti per daug skysčių, dėl ko išsivysto raumenų nuovargis. Kai raumenų ląstelės neturi tinkamų skysčių, jų veikla sutrinka.
  Leisdami laiką paplūdimyje, važinėjatės dviračiu, riedučiais ar užsiemate kita aktyvia veikla, įsitikinkite, jog turite pakankamai vėsaus vandens.
  Medikai pataria įsiklausyti į kūno signalus. Pajutę troškulį gerkite vandenį, galvos skausmas, mieguistumas, energijos stygius taip pat, gali būti dehidratacijos pasekmė.
  Labiausiai pamėgti vasaros gėrimai: kava, alkoholis, saldūs ir kofeino turintys gėrimai dehidruoja Jūsų organizmą, o tai yra dar viena priežastis, dėl kurios privalu vartoti daug vandens.
  Pripažinkime, jog gryną vandenį mėgstame gerti ne visi, todėl yra galybė būdų kaip pagerinti jo skonį. Dėja, dauguma populiarių vasaros gėrimų yra pripildyti cukrumi ir kitais nenatūraliais ingridientais, kurie, vietoje to, kad atstatytų Jūsų vandens balansą, prisotins organizmą nereikalingomis kalorijomis. Gera žinia ta, jog yra nuostabių alternatyvų, kurios padarysi Jūsų gėrimą ypatingai skanų ir sveiką.


  Keli Mūsų labiausiai pamėgti vasaro kokteiliai, kurie puikiai išliks šalti ir skanūs Jūsų But’ti gertuvėje:

  Apelsinų- granatų arbata.
  Ingridientai
  1/3 puodelio atšaldytos žaliosios arbatos, be saldiklių (geriausia pagamintos namuose)
  1/2 puodelio šviežiai pjaustytų apelsinų sulčių
  1/2 puodelio 100% grynos granatų sultys
  1 citrinos pleištas, ledas

  Gazuotas laimų gėrimas
  1/2 puodelio šviežiai spaustų laimų sulčių
  1/2 puodelio šviežių mėtų lapų
  2 šaukštai gryno klevų sirupo, daugiau skonio (alternatyva gali būti naudojamas stevia arba agavos nektaras )
  2 puodeliai putojančio vandens
  1 puodelio ledo

  Arbūzų skonio gėrimas
  2 puodeliai supjaustyto arbūzo, atšaldyti
  1/2 puodelio granato sultčių, be pridėtinių cukrų
  1/2 citrinos sultys
  1 mėtos lapas

  Žiūrėti buteliukus

  Gyvenimas yra gražus, bet turime patys tai nuspręsti.

  Gyvenimas yra gražus, bet turime patys tai nuspręsti.

  Kiekvienas turime kasdienę rutiną, kurioje jaučiamės komfortiškai ir tas patogumo jausmas yra be galo žavintis. Bet ar tikrai gyvename gyvenimą, kurio visuomet troškome?

  Galime labai nustebti pastebėję kaip mintys valdo gyvenimo įvykius. Mūsų poelgiai ir įsitikinimai sukuria magnetą, kuris pritraukia situacijas, įvairias aplinkybes ir galimybes vyraujančių minčių realizavimui. Neretai prireikia didelių gyvenimo sukrėtimų, tam kad pabustume iš rutinos ir pakreiptume savo gyvenimą svajonių realizavimo link. Kas jei išmoktume imtis iniciatyvos ir pradėtume keisti gyvenimą, nesulaukę kol kažkas baisaus nutiks?

  Vienas iš galingiausių įrankių įvaldyti mintis ir susikoncentruoti tikslo siekimui bei kurti aplink save tokią aplinką, kokios Jūs trokštate- VIZUALIZACIJA.

  Kasdien mūsų galvose sukasi begalė minčių. Vienos gali pakylėti, kitos sukuria nerimą ar net polinkį į depresiją. Kryptingą išsvajoto gyvenimo mąstyseną Jums padės suformuoti VIZUALIZACIJOS LENTA.

  Vizualizacijos lentos pavadinti stebuklu negalime, nes viską pasieksite savo pastangomis formuodami teisingą mąstymą, bet jos poveikis neįtikėtinas.

  Svarbiausia vizualizacijos lentos misija- atitraukti Jūsų dėmesį nuo nereikšmingų gyvenime minčių ir sukoncentruoti jas į tikrai gyvenime svarbius dalykus ir svajones. Ribota erdvė padeda sutelkti dėmesį į labiausiai vertinamus dalykus.

  Pasirinkimas ką dėti į lentą yra paprastas, bet atsakingas ir prasmingas.

  • Pirmiausia išsiaiškinkite savo norus ir tiklsus, tuomet išsirinkite labai tikslius svajonių  atvaizdus. (Labai svarbu, jog norų atvaizdai būtų būten tokie, apie kokius svajojate. Tarkime, jei Jūs svajojate gyventi name, bet išsikirpote namo paveiksliuką, kuris neatitinka Jūsų svajonių, vizualizacija neveiks. Jūsų pasirinktas paveiksliukas turi tiksliai atitikti Jūsų norą). Šis paprastas atrankos procesas sukoncentruoja jūsų dėmesį ir suformuoja Jums svarbią žinutę, kurią prisiminsite kas kartą pasižiūrėją į lentą.
   • Galite pasigaminti kelias lentas kurios atspindės Jums svarbius dalykus. Tarkime, esate kelionių megėjas, tad paskirkite vieną lentą iškarpoms iš vietų, kurias trokštate aplankyti, dalykus, kuriuos norite nuveikti skirtingose šalyse. Jaučiate, jog dirbate darbą, kurio nemylite. Sukurkite lentą, kurioje patalpinsite visą vaizidę informaciją apie darbą, kurį svajojate dirbti, galbūt, tai nuosavas verslas. Puiku! Būkite kūrybingi, kurkite Jums suprantamą sistemą, dėliokite paveiksliukus, braukykite, pieškite- leiskite sau daryti viską, kas priartins prie norimo rezultato lentoje.

    Norėdami suprasti, kodėl vizualizacija yra tokia galinga, turime suprasti kaip veikia mūsų smegenys. Mūsų smegenys yra neįtikėtinas mechanizmas, kuris orientuotas į veiksmo realizavimą. Jos priverčia veikti kūną mūsų pasirinktų tikslų įgyvendinimo link. Smegenys priima signalus, kuriuos siunčia mūsų mintys, pasiruošia jų įgyvendinimui ir siunčia signalus kūnui, kuris kreipia savo poelgius tų minčių įgyvendinimo link.
    Vizualizacija yra beveik tokia pat galinga kaip veiksmo atlikimas. Kai jūs įsivaizduojate save gyvendami savo svajonių name, jūsų smegenys pritraukia įvykius padėsiančius realizuotis Jūsų svajonei.

    Kai jau supratome kokios galingos mūsų smegenys yra, padėkime joms kreipti gyvenimą norima linkme.

   •        1. Suplanuokite savo lentą.
   • Suplanuoti tikslingą lentą Jums gali padėti atsakymai į klausimus:

    • Kokie yra tikrieji Jūsų norai, vertybės, karjeros tikslai, šeimos, meilės, sveikatos, laisvalaikio siekiai?
    • Kaip įsivaizduojate savo lentą. Ar ji bus viena, ar kiekvienai gyvenimo sričiai atskira? Kur ieškosite paveiksliukų? Ar tai bus žurnalai, nuotraukos, piešiniai, tekstai?
    • Kiap gyvenime, taip ir lentoje. Jeigu esate struktūruota asmenybė, mėgstanti laikytis taisyklių, leiskite tai atsispindėti lentoje. Jei mėgstate netvarką ir chaosą, lentoje Jūsų paveiksliukai gali būti išmėtyti Jums suprantama tvarka.
          2. Įsigykite visus reikiamus elementus savo lentai.

    Pradėkite veikti – į savo pirkinių sąrašą įtraukite reikmenis, reikalingus Jūsų suplanuotai lentai.

          3. Laikas SAU- ritualo puoselėjimas.

    Tai laikas susisiekti su savo tikruoju AŠ, identifikuoti savo norus ir sutelkti savo energiją, kad pritrauktumėte juos į savo gyvenimą. Laikykite šį momentą “popietės su savimi” ritualu, kur Jūs geriau susipažįstate su Savimi, įgaunate energijos ir drąsos įsileisti tokį gyvenimą, apie kokį visuomet svajojote. Galite pasitelkti žvakes, pasigaminti mėgiamos arbatos, pasileisti raminančios muzikos, darykite viską- kas leis Jums ATSIPALAIDUOTI.

    Atsipalaiduokite ir kurkite. Svarbu, kad Jūsų vaizdai atspindėtų tikruosius Jūsų norus ir sukurtų stiprų ryšį tarp Jūsų ir lentoje esančių vaizdinių. Gyvenkite taip, lyg jau būtume tai realizavę. Stebėkite galimybes kurias gyvenimas Jums suteiks.

    Leiskite sau gyventi gyvenimą, kurio visuomet troškote.

     

    Žiūrėti buteliukus

    Norite tapti vyturėliu? Idėjos produktyviam rytui

    Norite tapti vyturėliu? Idėjos produktyviam rytui
    Ankstyvi paukščiai paveldės žemę. Bent jau taip teigia 2009-ųjų Leipcigo universiteto tyrimo rezultatai. Mokslininkai priėjo išvadą, kad „ryto žmonės aktyvesni už vakaro žmones.“  Esate pripratę ilgai miegoti, o “įsivažiuoti” į dienos darbus prireikia daug laiko ir pastangų? Savo vidinį laikrodį pakoreguoti galite pasitelkę truputį kantrybės ir laikydamiesi nuoseklios strategijos.

    Skaityti daugiau

    Naudinga kavos pertraukėlė

    Naudinga kavos pertraukėlė
    Kavos pupelė - išties nuostabus gamtos kūrinys! Iš jos galima paruošti įvairiausių gardžių gėrimų: latę, kapučino, makiato, moką ir daugybę kitų, tereikia vaizduotės ir trupučio meistriškumo. Mažytė kukli pupelė visame pasaulyje įkvepia baristas sukurti vis naujų įdomių gėrimų.

    Skaityti daugiau

    Įkvėpkite pozityvumo, arba kaip išvalyti mintis

    Įkvėpkite pozityvumo, arba kaip išvalyti mintis
    Kiekvienam iš mūsų kartais pasitaiko blogų dienų. Nesvarbu, kokia pirminė priežastis - aplinkybės, konkretus žmogus, Mėnulio užtemimas ar tiesiog ėmęs ir išsipildęs nepalankus horoskopas - bloga diena gali įsukti begalinį blogų savaičių ar net mėnesių ratą, jei tik laiku nesiimsime priemonių išvalyti savo mintis ir nusikratyti negatyvios energijos. 

    Skaityti daugiau

    Pavasarinė drabužių spintos peržiūra - vertingi patarimai

    Pavasarinė drabužių spintos peržiūra - vertingi patarimai
    Pavasaris kviečia atsinaujinti, tačiau net pagavus įkvėpimui, svarbu neprarasti saiko ir revoliuciją drabužių spintoje vykdyti protingai. Galbūt labai knieti prisipirkti daug naujų gražių drabužių ar išmesti visus pabodusius senuosius, bet protingiausia būtų rasti aukso viduriuką. Laikantis keleto pamatinių principų, taps lengviau planuoti savo šiltojo sezono garderobą ir įvesti tvarką drabužių spintoje, jei iki šiol tvarkos ten trūko.

    Skaityti daugiau